Kontakt

Utrzymanie pojazdu w dobrej kondycji technicznej należy do obowiązków każdego kierowcy – podobnie jak utrzymanie taboru w najwyższej gotowości stanowi zadanie każdego przewoźnika. Z pomocą w wypełnianiu obu tych misji przychodzi nasz serwis gwarantujący opiekę nad produktami GT Trailers użytkowanymi przez naszych Klientów. 

Od specjalistycznych usług oferowanych przez nasz fabryczny warsztat, po łatwy dostęp do mobilnego serwisu, a na zamiennych częściach do przyczep ciężarowych kończąc, GT Trailers towarzyszy swoim użytkownikom na każdym kilometrze ich drogi. Zanim jednak przejdziemy do omawiania możliwości oferowanych przez naszych specjalistów, przyjrzyjmy się korzyściom płynącym z regularnego serwisowania pojazdów w branży transportowej.  

Serwisowanie – ekologicznie i ekonomicznie 

Dbanie o stan techniczny stanowi ważny punkt w idei zrównoważonego i odpowiedzialnego społecznie transportu. Dłuższa żywotność pojazdów pozwala im dłużej pozostawać w aktywnym użytku, wydłużając ich funkcjonalność nawet o lata. Dzięki temu oszczędzamy zasoby, które w innej sytuacji musiałyby zostać zużyte na skonstruowanie kolejnych pojazdów mających zająć ich miejsce. 

W przypadku produktów specjalistycznych takich jak przyczepy, naczepy i zestawy przestrzenne GT Trailers, przedłużanie żywotności pojazdu przekłada się także na znaczące oszczędności. Serwisowanie przyczepy lub naczepy jest znacznie tańsze niż zakup nowego produktu. Co więcej, przy odpowiedniej opiece nad produktem może on zostać z powodzeniem odsprzedany w ręce kolejnego użytkownika. 

Profesjonalny serwis naczep i przyczep 

Nieprzewidywane awarie w trakcie jazdy i wiążąca się z nimi naprawa przyczep lub naczep to coś, czego wszyscy chcemy uniknąć. Niestety, nie zawsze jesteśmy w stanie. Jednak nawet najbardziej skomplikowane przypadki nie są straszne profesjonalistom pracującym w naszym fabrycznym serwisie. Nasi wyspecjalizowani inżynierowie dokładnie analizują nawet najbardziej skomplikowane problemy. Z kolei dostęp do odpowiednich narzędzi i zaplecza maszynowego pozwala dokonać precyzyjnej naprawy przyczep, naczep i zestawów przestrzennych – nawet tych o najbardziej skomplikowanej konstrukcji. 

Serwis fabryczny GT Trailers znajduje się w naszym zakładzie w Malni w województwie opolskim, zaraz obok autostrady A4. Taka lokalizacja zapewnia dogodny dostęp dla kierowców podróżujących tą trasą. Alternatywą jest skorzystanie z jednego z wielu punktu ASO (Autoryzowana Stacja Obsługi). Są one zawsze przygotowane do serwisu i naprawy przyczep, naczep i zabudów marki GT Trailers. Wszystkie z nich oferują najwyższą jakość świadczonych usług, nie ustępującą pracy naszych specjalistów w Malni. 

Serwis mobilny – zawsze do Twojej dyspozycji 

Przyczepy i naczepy to konstrukcje o wysoce specjalistycznym profilu. Wymagają one serwisowania ze strony wykwalifikowanych specjalistów dobrze zapoznanych z charakterystyką ich budowy. Jednak warsztat umożliwiający przegląd i naprawę takich pojazdów nie zawsze znajduje się w zasięgu ręki. W takich sytuacjach konwojowanie taboru do miejsca serwisowania może być kosztowne i czasochłonne. Właśnie z tego powodu wyszliśmy z inicjatywą serwisu mobilnego, w ramach której nasi eksperci wyruszają z pomocą użytkownikom naszych produktów na terenie całej Unii Europejskiej.  

Korzystanie z tej usługi jest proste i intuicyjne. Wszystko odbywa się za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie internetowej. Należy podać w nim numer VIN pojazdu oraz najważniejsze szczegóły wizyty: preferowaną datę wizyty oraz adres, na który dojechać mają nasi specjaliści. W ramach dalszej korespondencji ustalamy kolejne szczegóły i ostatecznie zatwierdzamy termin przyjazdu serwisu mobilnego.  

Części do przyczep ciężarowych i naczep 

Stała opieka nad pojazdami naszych Klientów możliwa jest dzięki posiadanemu przez nas szerokiemu asortymentowi wymiennych części do przyczep ciężarowych oraz naczep. Co więcej, rozbudowana baza wzorów użytkowych i stale rozwijane zaplecze technologiczne naszej firmy pozwalają stworzyć od podstaw szyte na miarę elementy pojazdu. W ten sposób nasz serwis naczep i przyczep może sprostać każdemu wyzwaniu – niezależenie od rodzaju zestawu czy jego producenta. 

Wiemy również, że użytkownicy naszych produktów to prawdziwi specjaliści, którzy potrafią bardzo dobrze obchodzić się ze swoimi pojazdami. Właśnie dlatego wszystkie znajdujące się w naszym magazynie części zamienne do samochodów ciężarowych są na stałe przygotowane do wysyłki. W ten sposób umożliwiamy kierowcom dokonywanie bieżących napraw we własnym zakresie.  

Specjaliści zawsze w gotowości 

Wszystkie wyżej opisane możliwości przekładają się na wszechstronność GT w zakresie serwisu przyczep, naczep i zabudów samochodów ciężarowych. Rozbudowana baza technologiczna i produktowa to jednak jedynie część sukcesu, który nie byłby możliwy bez zaangażowanego zespołu. Nasi specjaliści przez 24 godziny na dobę gotowi są ruszyć z pomocą do każdej sytuacji kryzysowej, która może przytrafić się naszym Klientom. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży transportowej sprostają oni każdemu wyzwaniu. 

Popularne teraz
Zobacz podobne wpisy
  • Produkty
Aluminiowe podłogi – same korzyści !

Autor: Andrzej

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów po raz kolejny obniżylismy masę własną naszych zabudów oraz przyczep dzięki zastosowaniu specjalnych profili aluminiowych (wzór zastrzeżony). Poprawiliśmy przy tej okazji również inne istotne parametry – wysokość wewnętrzną, trwałość podłogi oraz estetykę wykonania.

Zobacz więcej
  • Produkty
BDF – jeden system – wiele zastosowań

Autor: Andrzej

Stale rozwijamy nasz asortyment o produkty BDF dedykowane zarówno towarom sprzedawanym w sposób tradycyjny, jak i za pośrednictwem e-commerce. W ten sposób zapewniamy naszym Klientom szeroki zakres możliwości magazynowania i transportu towarów. Zgodnie z hasłem: BDF – jeden system – wiele zastosowań, wprowadzamy na rynek najnowszą wersję przyczepy BDF, wraz z szeroką gamą nadwozi wymiennych dedykowanych […]

Zobacz więcej
  • Produkty
System BDF HVC Gniotpol Trailers

Autor: Andrzej

Prezentujemy nasze najnowsze rozwiązanie w zakresie intermodalnych technologii transportowych: System BDF HVC GNIOTPOL na podwoziu VOLVO 6×2 to uniwersalny zestaw BDF umożliwiający obsługę trzech wysokości odstawczych. Zestaw przystosowany do przewozu nadwozi JUMBO oraz kurierskich.

Zobacz więcej

Zadzwoń lub zostaw swój numer


Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.Zadzwoń

+48 662 196 955