Kontakt
Wyzwania nowoczesnego transportu

Raport White Paper

Wyznaczając kierunek w świecie transportu uważnie spoglądamy na problemy, na które nasza branża musi stanowczo odpowiedzieć. W odpowiedzi na stale zmieniającą się sytuację społeczno-gospodarczą opracowaliśmy raport, w którym wskazujemy jak możemy stawić im czoła. Dokument zawiera dokładną analizę wyzwań nowoczesnego transportu wraz z propozycjami ich przezwyciężenia opartymi na bazie technologicznej GT Trailers.
Do pobrania
Wprowadzenie w świat GT Trailers

Welcomebook

Od ponad 30 lat GT Trailers buduje środowisko dla swoich pracowników stanowiące wzór rodzinnego przedsiębiorstwa. Charakter naszej firmy znajduje swoje odzwierciedlenie w Welcomebooku – dokumencie przygotowanym z myślą o wprowadzeniu nowych członków zespołu w naszą kulturę pracy. Znajdują się w nim wszystkie najważniejsze informacje na temat GT Trailers: nasza filozofia, struktura organizacji oraz zasady, jakimi kierujemy się na co dzień.
Do pobrania
Press Pack

Identyfikacja wizualna GT Trailers

Aby ułatwić proces komunikacji, zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie najważniejsze materiały związane z marką GT Trailers. W dostępnej do pobrania paczce znajduje się pełna identyfikacja wizualna naszej firmy gotowa do zastosowania w prasie lub innych materiałach przygotowywanych przez naszych Partnerów i Klientów.
Do pobrania