Kontakt

Firma GT Trailers Sp. z o.o. lider w produkcji zabudów samochodów ciężarowych i przyczep, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Monter

Miejsce pracy: Kurznie

Praca w systemie jednozmianowym.

Umowa o pracę

Zadania:

  • Montaż komponentów do zabudów na samochodach i przyczepach ciężarowych;
  • Bieżąca kontrola wykonanych zadań pod względem jakościowym i terminowym;
  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy.

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie;
  • Praktyczne umiejętności z zakresu prac ślusarskich oraz obsługi wiertarki i szlifierki (proste prace ślusarskie, cięcie, wiercenie, gwintowanie itp.);
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (możliwość przyuczenia);
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych i/ lub suwnic (możliwość zdobycia w trakcie zatrudnienia);
  • Dokładność, sumienność, zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków;
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (do 3 metrów);
  • Otwartość na ludzi i łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:

  • Praca jednozmianowa;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia – od ok. 4500 do 5000 zł brutto
  • Komfortowe warunki oraz przyjemną atmosferę w pracy;
  • Pranie odzieży roboczej przez pralnię zewnętrzną;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach (dodatkowe szkolenia dla pracowników),
  • Bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna LUXMED, dodatek transportowy, premia frekwencyjna, dodatek dla pracowników z tytułu urodzenia się dziecka, nagrody jubileuszowe za 5/10/15/20 lat pracy w wysokości 1000/3000/6000/9000 zł, rabat na studia wyższe, imprezy firmowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub dostarczenie do siedziby firmy:

GT Trailers Sp. z o.o.
ul. Stawowa 12; 46-037 Kurznie
e-mail: praca@gniotpol.pl

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).