Kontakt
GT Trailers - partner ORTEN

100 letnia tradycja w branży

ORTEN Fahrzeugbau GmbH i ORTEN Holding GmbH to dobrze znane, tradycyjne niemieckie przedsiębiorstwa, których początki sięgają 1925 roku. Zatrudniająca około 120 pracowników, rodzinna, innowacyjna firma produkuje i sprzedaje ponad 800 pojazdów i zabudów rocznie. ORTEN Fahrzeugbau od ponad 6 lat reprezentuje znaną polską grupę GT Trailers w Niemczech, Austrii i Luksemburgu

Partnerstwo między dwoma doświadczonymi i wysoko wydajnymi firmami produkującymi pojazdy gwarantuje klientom pierwszorzędną jakość i innowacyjną, wybiegającą w przyszłość technologię budowy pojazdów.

- Robert Orten

Rodzinne partnerstwo w przemyśle

Rodzinna firma SDG współpracuje z firmą GT Trailers w zakresie wyposażenia podwozi BDF i przyczep od początku 2018 roku. Przez lata współpracy powstała między nimi więź oparta na zaufaniu, szacunku i wspólnej wizji rozwoju naszej branży. Innowacyjna technologia, uczciwe i zorientowane na cel metody pracy oraz wysoka jakość "przyciągają" się nawzajem – od 2020 roku firmy są ze sobą połączone w przedsiębiorczy sposób.

GT Trailers - partner SDG

Bardzo się cieszymy z tego partnerstwa i wspólnych lat, które przed nami! Liczymy na to, że badania nad innowacyjnymi technologiami pozwolą na wspólny i dynamiczny rozwój.

- Volker i Henrik Hollmann
GT Trailers - partner XBOND

Dostawca technologii systemowych

Dostawca, partner technologiczny i producent w zakresie wdrażania całościowych rozwiązań systemowych. XBond to godna zaufania firma specjalizująca się w rozwiązaniach przemysłowych. Kierowani pasją specjaliści z XBond dokładają wszelkich starań, aby ulepszać istniejące rozwiązania, kwestionując utarty status quo. Wytwarzane przez nich stalowe i kompozytowe elementy konstrukcyjne dają nam pewność najwyższej jakości w trakcie montażu produktów GT Trailers.

Najlepszym sposobem przewidywania przyszłości jest jej samodzielne kształtowanie. Bardzo się cieszymy, że mamy u boku firmę GT Trailers, która myśli przyszłościowo i kształtuje przyszłość.

- X-bond team

Legendarna szwajcarska precyzja

Producent struktur konstrukcyjnych dopasowanych idealnie do nietypowych potrzeb. Systemy Eschtec od lat pozwalają firmom z przemysłu samochodowego na bardzo szybki i odpowiedzialny rozwój gamy produktów. Poparte 25 letnim doświadczeniem na rynku wiedza oraz know-how czynią z Eschtec specjalistę w dziedzinie systemów zamiennych, prowadzącego partnerskie doradztwo na najwyższym poziomie

GT Trailers - partner XBOND

Od kilku lat z sukcesem współpracujemy z Firmą GT Trailers, jakiś czas temu rozpoczęliśmy kooperację przy różnych produktach. Dzięki tej partnerskiej współpracy ze spokojem patrzymy w przyszłość.

- Andreas Wieland

Opinie naszych partnerów biznesowych

Jako firma rodzinna, z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do relacji biznesowych i nawiązywanych w ten sposób więzi. Zadowolenie naszych partnerów stanowi dla nas powód do dumy oraz potwierdzenie jakości usług GT Trailers.