Kontakt

Dopasowane części w mgnieniu oka

Produkty specjalistyczne często wymagają elementów szytych na miarę. Jeżeli nie mamy na półce części jaka potrzebna jest w Twoim zestawie, nasza rozbudowana baza wzorów użytkowych przy współpracy z laboratorium i warsztatem, stworzy ją dla Ciebie na czas.

Baza elementów

Podążamy za trendami rynkowymi. Wiemy czego potrzebują tacy specjaliści jak Ty. Zapewniamy że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jakkolwiek skomplikowane i nietypowe byłyby potrzeby naprawcze Twojego taboru - podołamy bez przeszkód.

Magazyn części

Standardowe części wymienne są na stałe przygotowane do wysyłki na półkach naszych magazynów. Jeżeli potrzebujesz natychmiast dokonać napraw we własnym zakresie - wypełnij nasz formularz, a w mgnieniu oka otrzymasz przesyłkę z potrzebnymi materiałami.

Usługi naprawcze

Pamiętaj że przez 24 godziny na dobę, nasi specjaliści są w pełnej gotowości do ratowania Cię z sytuacji kryzysowych. Znamy branżę transportową. Nic nas nie zaskoczy. Jeżeli oprócz samych części, potrzebujesz specjalistów do ich montażu, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Jak zamówić części?

Nie ma nic prostszego. Zadzwoń do naszego działu części zamiennych - specjaliści oddelegowami do obsługi Twojego zapytania, poprowadzą Cię za rękę.

01
Dane kontaktowe

Podaj nam swoje dane kontaktowe. Chcemy poznać kto jest po drugiej stronie.

02
Email

Pamiętaj o adresie e-mail, sprawna komunikacja będzie odbywać się tym kanałem

03
Podaj nr VIN

Jeżeli nimi dysponujesz, wpisz VIN oraz rok produkcji pojazdu. Pamiętaj że wytwarzamy części zamienne do pojazdów wszystkich producentów.

04
Szczegóły

Podaj wszystkie dodatkowe informacje które pomogą przyspieszyć wysyłkę odpowiednich części zamiennych.

Skontaktuj się z nami.

Nie zawsze kontakt e-mailowy jest najlepszy. Jeżeli Twoja sprawa wymaga działania w ekspresowym tempie, zadzwoń do jednego z naszych specjalistów.

GT Trailers - opiekun klienta
Mirosław Jędrysiak
miroslaw.jedrysiak@gt-trailers.com
+48 662 196 976

Szef Serwisu

GT Trailers - opiekun klienta
Adam Kaduk
adam.kaduk@gt-trailers.com
+48 662 196 983

Specjalista ds. serwisu