Kontakt

Nie dopuścimy do awarii

Korzystając z serwisu mobilnego lub fabrycznego GT Trailers, będziesz zawsze pewny że Twój pojazd jest gotowy do wykonania każdego zadania. Wiemy jakie wyzwania stoją przed Twoją flotą każdego dnia. Zrobimy wszystko żebyś mógł je wypełnić bez niepotrzebnych nerwów.

Serwis pojazdów GT Trailers.Naprawa i serwis przyczep z dojazdem do klienta

GT serwis mobilny

Serwis mobilny

Naszym zadaniem jest ułatwić Ci życie. Konwojowanie taboru do miejsca konserwacji jest trudne. Skorzystaj z naszych mobilnych specjalistów którzy dokonają wymaganych napraw nie ruszając naczep z miejsca ich parkowania.

Zobacz więcej

Warsztat fabryczny

Niektóre problemy wymagają dogłębnej analizy i nietypowych maszyn. Dzięki dostępowi do linii produkcyjnych GT Trailers, oraz do najlepszych inżynierów w polskim transporcie, uratujemy nawet najtrudniejszy przypadek.

Zobacz więcej

Wybierz serwis fabryczny lub jeden z autoryzowanych punktów ASO i oddaj się w ręce profesjonalistów.

GT warsztat fabryczny

Dostęp do magazynu części, który znajduje się na miejscu, skraca czas oczekiwania na naprawę do minimum.

GT części zamienne

Części zamienne

Nasz obszerny magazyn części zamiennych, oraz warsztat wytwórczy jest w stanie dostarczyć każdy element do Twojego zestawu transportowego. Stale produkujemy elementy do zestawów wsztystkich producentów na rynku.

Zobacz więcej

Opinie naszych partnerów biznesowych

To, co wyróżnia nas wśród innych to jakość obsługi. Zadowolenie naszych partnerów biznesowych jest dla nas najważniejsze. Dlatego tak bardzo przykładamy wagę do ich opinii na nasz temat.