Kontakt

Wspólnie z nami odmieniaj oblicze branży TSL. Poszukujemy wykwalifkowanego elektryka samochodowego, który dołączy do naszego zespołu.

Miejsce pracy: Kurznie

Zadania:

  • Montaż, kontrola i naprawa układów elektrycznych w samochodach.
  • Praca przy urządzeniach odpowiedzialnych za sterowanie, zabezpieczanie i sygnalizację w pojazdach
  • Instalacja wiązek elektrycznych i innych elementów – części systemów elektrycznych np. części służące do zasilania, sygnalizacji, oświetlenia i zabezpieczania pojazdów.
  • Kontrola wykonanych prac na zgodność z przyjętymi standardami i dokumentacją techniczną.
  • Przestrzeganie przyjętych standardów, ustaleń, procedur i norm BHP.

Czego oczekujemy:

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki samochodowej oraz elektryki.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Sumienności, odpowiedzialności i samodyscypliny.
  • Dbałość o przekazany sprzęt i wyposażenie.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanych umiejętności.
  • Praca w stabilnej firmie, w oparciu o Umowę o Pracę.
  • Praca w systemie jednozmianowym.
  • Możliwość długofalowej współpracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach (dodatkowe szkolenia dla pracowników).
  • Komfortowe warunki oraz przyjemną atmosferę w pracy.
  • Pranie odzieży roboczej – przez pralnię.
  • Bogaty pakiet socjalny: dodatek transportowy, premia frekwencyjna, dodatek z tytułu urodzenia się dziecka pracownikowi, nagroda jubileuszowa, rabat na studia wyższe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub dostarczenie do siedziby firmy:

GT Trailers Sp. z o.o.
ul. Stawowa 12; 46-037 Kurznie
e-mail: praca@gniotpol.pl

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).