Kontakt

Firma GT Trailers Sp. z o. o. lider w produkcji zabudów samochodów ciężarowych i przyczep, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko

Konstruktor

Zadania:

  • konstruowanie nowych wyrobów i wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w już istniejących
  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej 2D i 3D
  • poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i wspieranie nowych wdrożeń oraz projektów związanych z poprawą jakości oraz redukcją kosztów
  • ocena poprawności rozwiązań konstrukcyjnych
  • wsparcie produkcji
  • tworzenie rysunków założeniowych oraz wykonawczych
  • tworzenie koncepcji konstrukcji przy wykorzystywaniu odpowiednich programów
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną
  • przygotowywanie kosztorysów
  • wspieranie działu sprzedaży w przygotowywaniu ofert
  • udział w budowaniu i wdrażaniu prototypów
  • wykonywanie obliczeń konstrukcyjnych ( mile widziane doświadczenie w wykonywaniu obliczeń MES)

Czego oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek mechanika, budowa pojazdów)
  • znajomość programów typu CAD 3D i programów biurowych
  • dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość języka obcego (angielski lub niemiecki)
  • Znajomość programów Solid Works lub Solid Edge – warunek konieczny;
  • biegła znajomość aplikacji MS Office
  • sumienność, rzetelność i komunikatywność

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
  • komfortowe warunki oraz przyjemną atmosferę w pracy;
  • bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna LUXMED, dodatek transportowy, premia frekwencyjna, dodatek dla pracowników z tytułu urodzenia się dziecka, nagrody jubileuszowe za 5/10/15/20 lat pracy w wysokości 1000/3000/6000/9000 zł, rabat na studia wyższe, imprezy firmowe.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133, poz. 833). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”